Новости
Четверг, 03 Декабрь 2015 14:59

Первое командное место на Чемпионате Украины КДЮСШ "Школа Спорта".

Оцените материал
(2 голосов)

КДЮСШ "Школа Спорта" Киев, победители в командном зачете на Чемпионате Украины среди СК и ДЮСШ .
14-15 листопада у Вінниці, в сучасному СК «Нокаут» відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮСШОР і клубів з олімпійської версії тхеквондо (ВТФ).

Він пройшов за підтримки профільного міністерства, федерації тхеквондо (ВТФ) і місцевого спортивного керівництва.
На урочисте відкриття завітали: президент Федерації тхеквондо (ВТФ) України Лесик Саманджия, начальник управління з питань сім’ї, молоді та спорту Вінницької ОДА Сергій Чернявський, голова обласного відділення НОК України Павло Хникін, президент СК «Нокаут» Сергій Капуста та інші спортивні організатори. 
За медалі боролися близько 900 юних спортсменів з 52-х команд. Вони представляли всі регіони України. За словами Лесика Саманджия, це рекордна масовість. Приміром, на попередньому чемпіонаті країни в Харкові нараховувалось близько 750 спортсменів.
«Склад чемпіонату є дуже сильним. На вінницьке татамі виходять не лише чемпіони України, але й багато учасників та навіть призерів чемпіонатів світу і Європи», – підкреслив Лесик Саманджия. 
«Дуже радує масовість чемпіонату України. Адже саме це одна із задач олімпійського спорту. Сподіваюся, що хтось з учасників цього змагання в майбутньому може виступити на Олімпійських іграх», – зазначив голова Вінницького обласного відділення НОК України, дворазовий срібний Олімпійських ігор Павло Хникін.
Як зазначив очільник обласного спорту, срібний олімпійський призер Сергій Чернявський, за рівнем розвитку тхеквондо (ВТФ) Вінниччина входить в першу десятку серед усіх регіонів України. Основні центри розвитку цього виду спорту знаходяться в області - Літин, Вінниця, Ладижин і Погребище.
Медалі на чемпіонаті України розігрувалися в 4-х вікових групах: діти, кадети, юнаки і юніори. Для виявлення переможця і для підрахунку результатів використовувалося електронне обладнання.
В командному заліку перемогла «Школа спорту» (Київ) - 9 золотих медалей, на другому місці – Дніпродзержинська ДЮСШ, на третьому – Харківська ДЮСШ № 2.

Прочитано 1305 раз

Тренерский состав

Главный тренер

bruns

Брунс Валерий Анатольевич

Главный тренер юниорской сборной г.Киева

Черный пояс 3 дан Тхеквондо ВТФ

Контакты:

Тел.:(+38)067-910-99-03
Почта: v.bruns@kkt.kiev.ua

Тренер-инструктор

Буданов Анатолий Павлович

Буданов Анатолий Павлович

Тренер-инструктор ЦСВ "Киев-Квон"

Черный пояс 1 дан Тхеквондо ВТФ

Контакты:

Тел.:(+38)093-727-37-37

Тренер-инструктор

lerabruns

Брунс Валерия Валерьевна

Тренер-начальной подготовки ЦСВ «Киев-Квон»

Черный пояс 1 дан Тхеквондо ВТФ

Контакты:

Тел.: (+38)063-641-51-69
Почта: l.bruns@kkt.kiev.ua
 

Помочь Киев Квон

ЦСВ "Киев Квон" является неприбыльной организацией. Мы будем благодарны каждому, кто сможет оказать финансовую помощь для дальнейшего развития нашего Центра.

Я хочу помочь Киев Квон!

Мы в Instagram

Наши контакты

Президент ЦСВ "Киев Квон"
Брунс Валерий Анатольевич
Тел: (+38)067-910-99-03

Тренер-инструктор ЦСВ "Киев Квон"
Буданов Анатолий Павлович
Тел: (+38)093-727-37-37

Тренер начальной подготовки
Брунс Валерия Валерьевна
Тел: (+38)063-641-51-69

Информация о Киев Квон

Центр спортивного воспитания "Киев Квон" официально зарегистрирован 20 мая 2005 года. Мы проводим занятия по тхэквондо (версия ВТФ) для детей от 4 лет и старше, а также индивидульные занятия со всеми желающими.

Среди наших учеников Чемпионы Украины, призеры Европейских первенств, участники Чемпионатов Мира и различных Турниров по Тхэквондо ВТФ. Мы воспитали 3 мастеров спорта международного класса, 7 мастеров спорта Украины и более 30 кандидатов в мастера спорта.

Записать ребенка на тхэквондо прямо сейчас

S5 Box

Авторизация